Rusza druga edycja prestiżowego Konkursu!
Włóż energię w swoją przyszłość!
Zostań Finalistą ogólnopolskiego konkursu i wygraj ciekawe nagrody!
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań ma zaszczyt zaprezentować
II Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego „Prawo z energią”!
Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów do 27. roku życia, którzy interesują się prawem energetycznym, energetyką oraz polityką energetyczną .
Wystarczy napisać esej na jeden ze wskazanych przez Radę Naukową tematów, dołączyć do niego ilustracje i przesłać na adres: konkurs.energia@elsa.org.pl do dnia 27 lutego 2015 r.
5 osób, których esej został najlepiej oceniony przez Radę Naukową weźmie udział w drugim etapie konkursu. Gala Finałowa odbędzie się 27 kwietnia 2015 r. w Poznaniu.
Zapraszamy nie tylko do czynnego udziału w Konkursie, ale także zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału jako widownia w drugim etapie konkursu, podczas którego, w ramach Konferencji Laureatów, Finaliści wygłoszą prelekcje. Oprócz tego, w trakcie Gali Finałowej, uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę w Quizie, odpowiadając na pytania testowe. Również publiczność będzie miała okazję przetestować znajomość regulacji prawnych odnoszących się do rynku energetycznego i ochrony środowiska.
Na Zwycięzcę Konkursu czekają miesięczne, płatne praktyki w Kancelarii CMS Polska (dawniej CMS CameronMcKenna) w Warszawie. Pozostali Finaliści również będą mieli możliwość odbycia praktyk w renomowanych kancelariach w Warszawie i Poznaniu. Gwarantujemy każdemu z Finalistów możliwość publikacji eseju na Portalu CIRE.pl oraz nagrody pieniężne.
Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na portalu społecznościowym Facebook.com.
Zapoznajcie się z regulaminem, harmonogramem, tematami prac i sprawdźcie jakie nagrody na Was czekają.
Serdecznie zapraszamy do udziału! 🙂
You might also like
W 2020 roku nakłady na badania i rozwój mają sięgnąć 1,7 proc. PKB
Zwiększenie nakładów na badania i rozwój z 0,94 proc. do 1,7 proc. PKB będzie możliwe, ale trzeba do tego zachęcić prywatne firmy – wskazuje wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Dzięki proponowanym zmianom w przepisach
Nowa ustawa ograniczy dominację wielkiej czwórki firm audytorskich
Polski rynek audytu i doradztwa zdominowały firmy globalne z tzw. wielkiej czwórki. Z ich usług korzystają wszystkie spółki giełdowe skupione w WIG20 oraz większość jednostek zainteresowania publicznego. UOKiK wskazuje, że rynek ma cechy oligopolu
Rozwój polskich start-upów często ograniczają nieznajomość prawa i brak odpowiednich umów
Młodym ludziom nie brakuje chęci, kreatywnych pomysłów i zapału, by ruszyć z własnym innowacyjnym start-upem. Utrudnieniem w jego rozwoju może być nieznajomość prawa i przepisów podatkowych oraz często zmieniające się ustawy. Często już na starcie młodzi
0 Comments
No Comments Yet!
You can be first to comment this post!