Czy warto korzystać z zakupów grupowych?
Nabywanie towarów w internecie to ostatnio zjawisko popularne i często wykorzystywane. Wśród licznych możliwości dokonywania transakcji dużym zainteresowaniem cieszą się zakupy grupowe. Na czym się opierają? Czy rzeczywiście są dobre dla klienta? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?
Po pierwsze warto powiedzieć, że zakupy grupowe proponowane są na różnych portalach. Zazwyczaj przeznaczone są dla większej grupy odbiorców, dlatego mają atrakcyjną cenę oraz przystępne zasady realizowania usługi.
Wśród interesujących pozycji zakupów grupowych ogromnym zainteresowanie cieszą się tańsze bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki na usługi kosmetyczne, fryzjerskie lub dermatologiczne, kupony rabatowe na produkty znanych marek lub podróże na terenie Polski lub poza granicami.
Dla kupujących największym zagrożeniem jest ograniczony termin, w którym można zrealizować usługę. To szczególnie ważne w przypadku ofert turystycznych, np. kupon jest aktywny 3 miesiące, jednak bardzo ciężko znaleźć idealny termin dla hotelu oraz klienta. Dodatkowo komplikacje w przypadku zwrotu lub reklamacji oraz niepełny kontakt z organizatorem.
red. Justyna Błahut
gazetaprawo.net
You might also like
O czym pamiętać podczas zakupów w sieci?
Internet stał się w ostatnim czasie bardzo potrzebny. Umożliwia komunikację, daje dostęp do wiadomości, przedstawia pomysły na edukację i normalne funkcjonowanie. Wśród internetowych rozwiązań dość znane są zakupy. To szybki
Sprzedaż lekarstw za pośrednictwem internetu
Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się wirtualne apteki, które oferują sprzedaż lekarstw wydawanych bez recepty. Jest to działanie zgodne z prawem oraz przynoszące pokaźne dochody właścicielom. Jak szczegółowo wygląda branża?
Polki nie znają różnic między lekiem dostępnym bez recepty i suplementem
Spośród metod łagodzenia dolegliwości związanych z okresem klimakterium, najwięcej Polek słyszało o Hormonalnej Terapii Zastępczej (HTZ). Z obawy przed działaniami niepożądanymi stosuje ją jednak zaledwie 17% pań przechodzących menopauzę. Największym zaufaniem
3 komentarze
monet
11 sierpnia, 14:58marko
17 grudnia, 20:45peter
19 grudnia, 15:05